時計仕掛けのアポカリプス 限定版 予約特典 付

時計仕掛けのアポカリプス 限定版 予約特典 付

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Ова е град без небо, како кутија закопана под земја. "Магичниот оган" што го осветлува таванот е извор на енергија на овој град. Главниот лик беше одговорен за добивање на жарот на огнот за време на градскиот фестивал и дистрибуција меѓу луѓето. Еден ден, еден месец пред фестивалот, главниот лик наидува на мистериозен човек кој и дава една роза. Почнувајќи од таа ноќ, таа почна да има чудни соништа.. ова е приказна која започнува од "лошиот крај."Каква иднина ќе може да достигне девојката додека повторува време одново и одново..? "Кутијата на иднината" е отворена. Следете ја протагонистката додека таа продолжува да бара малку среќа повторено време. Забелешка : трошоците За Испорака предмет на промена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата