0280142495 55567453 214-2317 Пареа канистер чист вентил компатибилен со Chevrolet Cruze 2011-2015, Sonic 2012 2013 2014 2015 2017 2017 2018 1.8L

0280142495 55567453 214-2317 Пареа канистер чист вентил компатибилен со Chevrolet Cruze 2011-2015, Sonic 2012 2013 2014 2015

Достапно за вашата нарачка
DEN 319.84
Залиха:

Компатибилен дел бр. : 0280142495 55567453 214-2317. 1 година гаранција. Getе добиете бесплатна и лесна замена или поврат доколку никаков проблем што ни е претставен во времето на гаранција. Проблемот со сензорот за кислород може да се случи затоа што избирате погрешно вклопување, погрешна позиција или погрешни приклучоци. Тоа најмногу не е квалитетен проблем. Значи, не двоумете се да контактирате со нас за да добиете решение. Направено од квалитетен пластичен и метален, преносен и долг животен век. Според оригиналните фабрички спецификации, совршен натпревар за оригиналниот автомобил. Внимание : PLS внимателно проверете ги сликите на дел, дел бр., Подготвување на & опис. Бидејќи вклопувањето сè уште има некои грешки во врска со разликата во моторот. Исто така, треба да ги потврдите нашите делови што сликите се исти како и вашите. Ако сликите (каросерија, штекер, приклучоци) се исти, секако делот ќе одговара на вашиот автомобил. Или ако имате дел бр., Ве молиме, проверете дали е делот бр. е меѓу нашиот список со бројни броеви на размени. Ако да, делот обично одговара на вашиот автомобил. Значи, сликите или дел бр. се поважни. Влијание на возилото : Компатибилен со Chevrolet : 2012-2018 Sonic 1.8 L 2011-2015 Cruze 1.8 L.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата