1-3/8 Дупчен цврст челик стил цинк Поставени завртки од вратилото на вратилото - јака на вратило Поставете го -завртка од цинк обложен челик - јака за заклучување на вр

1-3/8 Дупчен цврст челик стил цинк Поставени завртки од вратилото на вратилото - јака на вратило Поставете го -завртка од цинк

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Широко 1-3/8 "Цинк позлатена челична јака-1-3/8" ID X 2-1/8 "OD X 3/4" широк. Јака на вратилото со поставена завртка. Поставете јака на вратилото на завртката. Стилот на завртки за завртки од челична вратило. Содржина на пакет : 1 парчиња цинк јака од вратило. Широко 1-3/8 "Цинк позлатена челична јака-1-3/8" ID X 2-1/8 "OD X 3/4" широк. Јака на вратилото со поставена завртка. Поставете јака на вратилото на завртката. Стилот на завртки за завртки од челична вратило. Содржина на пакет : 1 парчиња цинк јака од вратило. Нашите јаки на вратилото се вашиот најдобар избор. Добредојдовте во продавницата на Лаури најмногу од сè, ние сакаме да донесеме чувство на чисто задоволство на луѓето ширум светот кои ги користат нашите производи ден и надвор. Секој проблем, ве молиме, не двоумете се да не контактирате преку нашата е -пошта во секое време кога сакате, ние сме подготвени и среќни да му помогнеме и да го решиме проблемот, да се осигурате дека имате убаво искуство во шопинг во нашата продавница.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата