1/8 x 1-1/2 ПИНСКИ 316 Не'рѓосувачки челик-QTY-1000

1/8 x 1-1/2 ПИНСКИ 316 Не'рѓосувачки челик-QTY-1000

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Дијаметар : 1/8 ". Засилени споеви. Полици за поддршка. Градење играчки. Модели. 316 Не'рѓосувачки челик е отпорен на корозија, издржлив и погоден за употреба во солена вода околини. Материјал : 316 не'рѓосувачки челик. Стил на глава : Нема глава. Големина : Големина : Големина : Дијаметар x должина. Засилени зглобови. Полици за поддршка. Градежни играчки. Модели. Дуелните иглички се произведуваат на пневматска опрема за пастата и доаѓаат во предвремени должини и дијаметри. Овие пинови за падови се користат во многу апликации како засилени зглобови, полици за поддршка и разни хобистистички Апликации. Пиновите од не'рѓосувачки челик се отпорни Квалитети. Пиновите на даул се произведуваат на пневматска опрема за даул и доаѓаат во предвремени должини и дијаметри. Овие иглички за миризби се користат во многу апликации како засилени споеви, полици за поддршка и разни хобистички апликации. Пиновите од не'рѓосувачки челик се отпорни на корозија во различни оценки. За околини кои бараат исклучително отпорен производ (како што е солена вода), препорачуваме 316 не'рѓосувачки челик. 18-8 и 304 оценки од не'рѓосувачки челик се сметаат за стандард во индустријата и имаат квалитети отпорни на корозија.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата