1 -ви Денот на вineубените на Ајшион девојчиња Туту Туту Облека за новороденче Принцеза Партиски фустан 4 парчиња

1 -ви Денот на вineубените на Ајшион девојчиња Туту Туту Облека за новороденче Принцеза Партиски фустан 4 парчиња

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

Машинско миење. Направено од мек материјал, добро за кожата на бебето. Симпатична тиква отпечатена на црна осила со портокал фустан и мојот 1 Божиќ отпечатен на бело онзи со црвено здолниште на туту. Оваа облека за Ноќта на вештерките од 3 парчиња, вклучително и лента за глава, потопол нозе и кратки ракави, фустан, истиот дел, но различни ленти за глава и топли хеланки за ваш избор и оваа Божиќна облека од 4 парчиња, вклучувајќи глава, потопла на нозете, кратки ракави, и здолниште на туту. Многу симпатично за Божиќ на 1 -ви Ноќта на вештерките и други специјални прилики. Специјален подарок и Божиќни носии за Ноќта на вештерките за вашите мали девојчиња на нејзиниот 1 -ви Божиќ на Ноќта на вештерките!. Машинско миење. Направено од мек материјал, добро за кожата на бебето. Симпатична тиква отпечатена на црна осила со портокал фустан и мојот 1 Божиќ отпечатен на бело онзи со црвено здолниште на туту. Оваа облека за Ноќта на вештерките од 3 парчиња, вклучително и лента за глава, потопол нозе и кратки ракави, фустан, истиот дел, но различни ленти за глава и топли хеланки за ваш избор и оваа Божиќна облека од 4 парчиња, вклучувајќи глава, потопла на нозете, кратки ракави, и здолниште на туту. Многу симпатично за Божиќ на 1 -ви Ноќта на вештерките и други специјални прилики. Специјален подарок и Божиќни носии за Ноќта на вештерките за вашите мали девојчиња на нејзиниот 1 -ви Божиќ на Ноќта на вештерките!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата