10 Пакет Прилагодлива Маска За Лице Јаже За Деца Жени Мажи

10 Пакет Прилагодлива Маска За Лице Јаже За Деца Жени Мажи

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

100% Најлон. Увезени. Прилагодливо затворање. Рачно Миење. 10 еез прилагодлив ремен за маски, погоден за деца и унисекс возрасни. Должината на јажето е 26 инчи и нејзината преклопена должина е 13 инчи. Лесен дизајн, кој може да ја намали болката предизвикана од носење маски долги часови. Лесен за употреба : прицврстете ги малите куки на еластичните ленти на вашата маска. На сите деца им треба еден. децата сакаат да играат и оваа јаже може да им помогне да ги задржат своите маски. Кога спортувате или вечерате, лесно ви е да ја спуштите маската со јаже, безбедна и хигиенска.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата