10 парчиња/лот затегнат алуминиум за исклучување на алуминиум M3 3mm Шарена алуминиумска должина од 6мм до 50мм

10 парчиња/лот затегнат алуминиум за исклучување на алуминиум M3 3mm Шарена алуминиумска должина од 6мм до 50мм

Достапно за вашата нарачка
DEN 766.40
Залиха:

Големина : M3x50, должина : светло сина боја. Е прилагодено : да. Пакет : Под 50 парчиња. Материјал : Алуминиум. Стил на глава : рамен. Големина : M3x50, должина : светло сина боја. Е прилагодено : да. Пакет : Под 50 парчиња. Материјал : Алуминиум. Стил на глава : рамен. 10pcs/lot M3 3mm алуминиум Клучен растојание Црвен црн лизгач M3 X10/15/20/28/30/35/37/40 Големина на конецот : М3, Специфики на надворешниот дијаметар 5 MMITEM : е прилагодено : yespackage : Под 50pcsmatery : Алуминиум Стил на алуминиум : Алуминиум Стил на алуминиум Тип : Машински шрафриви Стил : Недијски материјали : Металиформски обработка : Кинацертификација на копното : Rohs Model Број : M3x10/15/20/28/30/35/37/40Материјал : Алуминиум.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата