10-та Муза, #802 VF/NM ; Стрипот Bluewater

10-та Муза, 802 VF/NM ; Стрипот Bluewater

Достапно за вашата нарачка
DEN 511.84
Залиха:

Напишано Од Адам Грег. Илустрирано Од Римскиот Моралес III. Точка : 10-Та Муза, (3-та Серија) #802 Издавач : Bluewater Корица Уметник : Римски Моралес III Писател : Адам Граг Уметник : Римски Моралес III оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата