100 парчиња кампување забава фаворизираат торби за кампување за кампување торби за кампување за кампување украси подароци торби со рачки за деца за кампување тема з

100 парчиња кампување забава фаворизираат торби за кампување за кампување торби за кампување за кампување украси подароци торби

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

Обична количина : getе добиете 100 парчиња кампување за забава во пакетот, доволно количество може да ги задоволи вашите потреби за партијата, а исто така можете да ги споделите со пријателите и членовите на семејството. Обезбедувачки квалитет : Овие материјали за кампување тематски партии се изработени од квалитетна ПП пластика, цврста и еднократна употреба, и тие доаѓаат со врвни рачки, лесни и лесни за носење за забави за забави, кои можат да ви служат долго време. Соодветна големина : Секоја торба за кампување за кампување мери околу 6,5 x 9,7 инчи, доволно големи за чување и спакувани многу мали партиски предмети, како што се третмани, колачиња, бонбони, колачи, цвеќиња, играчки, третмани, торби за подароци, тота и друго. Дизајн на шема на кампување : Овие торби за кампување се печатат со дрвја, шатори, шумски прегледи, фотоапарати и други обрасци, јасни и светли, кои се многу конзистентни со темата за кампување и лесно се привлекуваат внимание на гостите. Применливи сцени : Фаворитите за еднократно кампување се погодни како материјали или партиски материјали, идеални за забави за кампување, карневали, роденденски забави и други активности, додавајќи силни весели вибрации на забави. Обична количина : getе добиете 100 парчиња кампување за забава во пакетот, доволно количество може да ги задоволи вашите потреби за партијата, а исто така можете да ги споделите со пријателите и членовите на семејството. Обезбедувачки квалитет : Овие материјали за кампување тематски партии се изработени од квалитетна ПП пластика, цврста и еднократна употреба, и тие доаѓаат со врвни рачки, лесни и лесни за носење за забави за забави, кои можат да ви служат долго време. Соодветна големина : Секоја торба за кампување за кампување мери околу 6,5 x 9,7 инчи, доволно големи за чување и спакувани многу мали партиски предмети, како што се третмани, колачиња, бонбони, колачи, цвеќиња, играчки, третмани, торби за подароци, тота и друго. Дизајн на шема на кампување : Овие торби за кампување се печатат со дрвја, шатори, шумски прегледи, фотоапарати и други обрасци, јасни и светли, кои се многу конзистентни со темата за кампување и лесно се привлекуваат внимание на гостите. Применливи сцени : Фаворитите за еднократно кампување се погодни како материјали или партиски материјали, идеални за забави за кампување, карневали, роденденски забави и други активности, додавајќи силни весели вибрации на забави. Карактеристики : Погодно за употреба : Постои дизајн на рачки на торбите за кампување, лесни и удобни за носење и идеално за држење бонбони, колачиња, играчки, чоколади. Подобрете ја партиската атмосфера : Овие кампни авантуристички кеси се дизајнирани во разни елементи за кампување, разнобојни и привлечни, лесни за привлекување интереси на луѓето и ја зголемуваат партиската атмосфера. Спецификации : Материјал : ПП пластична боја : како што е прикажано во големината на сликата : приближно. 6,5 x 9,7 инчи пакет вклучува : 100 x кампување за третирање на торби Белешки : Рачно мерење, ве молиме, дозволете мали грешки на големината. Бојата може да постои мала разлика како резултат на различните прикази на екранот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата