12 парчиња месинг лента, месинг асортиман на акции, 1 ширина x 6 должина, 0,002 , 0,004, 0,006 , 0,008, 0.012 и 0,016 дебелина, метални месинг месинг лист

12 парчиња месинг лента, месинг асортиман на акции, 1 ширина x 6 должина, 0,002 , 0,004, 0,006 , 0,008, 0.012 и 0,016 дебелина,

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

✔ Со 6 дебелини за да се задоволат вашите различни потреби, ова е сет на големи вредности на месинг за месинг. ✔ месинг за асортиман на асортиман на залихи на месинг : 6 "Должина x 1" Ширина, 0,002 ", 0,004", 0,006 ", 0,008", 0,012 "и 0,016" дебелина, 2 парчиња за секоја дебелина. ✔ месинг лист е изработен од месинг материјал, убава способност за свиткување и може да се машински и да се исече на разни делови, како што се дихтунзи, мијалници, треперки и растојанија. ✔ Метал Шимс месинг лист широко користен во накит, занаети, одржување, електрични, DIY проекти, архитектонска декорација, индустрија, термичка спроводливост, итн. Оваа месинг лента, затоа што навистина е широко користена и мултифункционална, дефинитивно ќе ја користите. ✔ Со 6 дебелини за да се задоволат вашите различни потреби, ова е сет на големи вредности на месинг за месинг. ✔ месинг за асортиман на асортиман на залихи на месинг : 6 "Должина x 1" Ширина, 0,002 ", 0,004", 0,006 ", 0,008", 0,012 "и 0,016" дебелина, 2 парчиња за секоја дебелина. ✔ месинг лист е изработен од месинг материјал, убава способност за свиткување и може да се машински и да се исече на разни делови, како што се дихтунзи, мијалници, треперки и растојанија. ✔ Метал Шимс месинг лист широко користен во накит, занаети, одржување, електрични, DIY проекти, архитектонска декорација, индустрија, термичка спроводливост, итн. Оваа месинг лента, затоа што навистина е широко користена и мултифункционална, дефинитивно ќе ја користите. 12 парчиња месинг лента, асортиман на месинг за месинг, 1 "ширина x 6" должина, 0,002 ", 0,004", 0,006 ", 0,008", 0.012 "и 0,016" Дебелина, Метални шимки Спецификации на месинг : 6 Дебелина : 0,002 "/0.05 mm, 0,004 "/0.1mm, 0.006" /0.15mm, 0.008 "/0.2mm, 0.012" /0.3mm и 0.016 "/0.4mm 2 парчиња за секоја ширина на дебелина : 1"/25.4 mm должина : 6 "/152.4mm Материјал : Карактеристики на месинг : Ако сте lубител на DIY занаети, треба да ја подготвите оваа месинг лента, затоа што навистина е широко користена и мултифункционална, дефинитивно ќе ја користите. Со 6 дебелини за да се задоволат вашите различни потреби, ова е сет на големи вредности на месинг за месинг. Големина на асортиман на асортиман на месинг за месинг : 6 "должина x 1" ширина, 0,002 ", 0,004", 0,006 ", 0,008", 0,012 "и 0,016" дебелина, 2 парчиња за секоја дебелина. Месинг листот е изработен од месинг материјал, убава способност за свиткување и може да се машински и се сече на разни делови, како што се дихтунзи, мијалници, треперки и растојанија. Метални месинг месинг лист широко користен во накит, занаети, одржување, електрични, DIY проекти, архитектонска декорација, индустрија, термичка спроводливост, итн. Сигурна услуга : Како што сме толку строги со нашиот квалитет, имаме доверба. Значи, ние би вратиле 2 пати цена ако добиете неисправен производ. Што има во пакетот : 12 x ленти од месинг.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата