13х4 Хд Транспарентна Чипка Фронтална Перика Бразилско Тело Бран Чипка Предна Перика Човечка Коса Чипка Фронтални Перики За Жени

13х4 Хд Транспарентна Чипка Фронтална Перика Бразилско Тело Бран Чипка Предна Перика Човечка Коса Чипка Фронтални Перики За

Достапно за вашата нарачка
DEN 3951.84
Залиха:

БЕЗ ПРОЛЕВАЊЕ И ЗАПЛЕТКУВАЊЕ БЕСПЛАТНО : 100% Необработена Бразилска Девица Човечка Коса, 10а Бразилски Бранови Чипка Предни Перики Човечка Коса. ПОЛЕСНО ЗА НОСЕЊЕ, ЧИПКА БЕЗ ЛЕПАК 13Х4 : бранови чипка предни перики 13х4 Големина На Чипка, Природна Линија На Коса, Невидлива Чипка и Капа За Дишење, 150% Густина, Претходно Откинати. ТЕКСТУРА СВИЛЕНКАСТА, Може Да биде ОБОЕНА и ЗАВИТКАНА : Свиленкаста И Мека, Целосна и Густа, Минимално Пролевање, Без Заплеткување, Без вошки, Може Да се Редизајнира, Обои, Пермира и Завитка. Трае Долго Со Добра Нега На Коса. ПРИРОДНА И УДОБНА, МЕКА и ЖИВА : Транспарентна Боја На Чипка, Средна Големина На Капачето со 2 Прилагодливи Ремени, 4 Чешли внатре, Може Да се Испреплетат Во Фиксна Положба, Лесни За Прилагодување И Вклопување, Удобно Носење. Професионална Услуга Имаме Ефикасен И Професионален Тим За Услуги на Клиентите. Без Разлика Каков Проблем Имате, Слободно Контактирајте Не Директно. И вие сте Во Можност Да Добиете Никаква Причина Враќање И Целосна Наплата во рок од 30 Дена. Големина : 14-24" Боја : Природна Боја Просечна големина капа одговара на сите глави со чешли и прилагодливи ремени, кафеава чипка капа со бебешка коса стандардни Спецификации За Коса : 1)Тип : бразилска човечка коса 13х4 Чипка Перики 2)Коса : 100% човечка коса 3)Текстура : Бран 4)Чипка Боја : Транспарентна 5)Густина На Косата : 150% Густина ( 6)Должина На Коса : 14 Инчи -24 Инчи 7)Боја : Природна боја 8)големина на капачето : Стандардна Големина на средно Капаче (ако ви треба големо капаче Или мало капаче,ве молиме контактирајте не пред да купите) 9)обем : 22.25" 10)напред до тилот : 14.5" 11)Уво До уво (вкрстено чело) : 12.5" 12)Уво До Уво (Вкрстен Врв) : 12.75" 13)Храм До Храм (Преку Грб) : 15" 14)Заден Дел Од Тилот : 5.5" 15)Перики Без Лепак : чипка предна перика со чешли, прилагодливи ремени лесни за носење 16)содржина : 1 перика Во Кутија ако Имате Какви Било Прашања, ве молиме пишете ни директно, НИЕ ќе Ви ОДГОВОРИМЕ Што Е Можно Поскоро. ако не, ќе ја организираме нарачката по средна големина на капачето и средно кафеава боја на капачето.Фала!!! Насоки 1. Редовно мијте ја и длабоката состојба на косата. 2. Нежно расплетувајте ја косата со раце пред миење. Не ја тријте или извртувајте косата 3. Додадете благ шампон во ладна вода и внимателно измијте ја косата додека не се исчисти. 4. Косата треба да се исуши природно. Не се изложувајте на сонце или сушете со фен за коса. Ставете масло од арган на мека коса после миење. 5. Нежно исчешлајте ја кадравата коса со прстите од врвот до крајот. Не четкајте 6. Четкајте ја исправената коса со движење надолу директно со краевите. Одете до корените.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата