144 Пакување 1мл 1цц Шприц, Луер Лизга Врвот Шприц Без Игла, Без Капа, Нестерилни, Не За Инјектирање, Рефус Пакет, Не Индивидуални

144 Пакување 1мл 1цц Шприц, Луер Лизга Врвот Шприц Без Игла, Без Капа, Нестерилни, Не За Инјектирање, Рефус Пакет, Не Индивидуални

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

Ќе добиете 144 парчиња 1мл шприц без игли, клипот има зашилен врв ја истиснува целата течност и нема отпад. Одлично за Лепак, Занаети За Хоби, Организации, Лабораториско Мерење На Хранливи Материи, Подготовка На Течности, Додавање Мастило, Хранење Кучиња/Мачки/Глувци. Мерењата на течниот шприц 1мл се точни на 0,02 мл и лесни за читање. 1мл луер лизгачки шприц изработен од полипропилен. ЗАБЕЛЕШКА : Масовно пакување, не индивидуално, нестерилно, не само за инјектирање, индустриска употреба. Одлични шприцеви за еднократна употреба! 144 пакување течен шприц 1мл, нестерилен, не за инјектирање 144 пакување течен шприц 1мл, нестерилен, не за инјектирање, масовно пакување, не индивидуално Нашиот мерен шприц 1мл е разноврсен за повеќенаменска употреба. Широко се користи за научни лабораториски експерименти, хоби занаети, лепак,парфем итн. ЗАБЕЛЕШКА : ова е прецизен шприц од индустриско одделение 1 мл кој е совршен за употреба со игли за издавање кога го користите за пренос на течност од мало шише. Различни игли за издавање се достапни Во продавницата Хабеуниверзал. Сите спецификации, вредности на параметрите и материјали на овој производ се дизајнирани и развиени според неговата функција и природа. Доживеа долга историја на употреба и е стандарден производ што се користи на пазарот. Доколку имате какви било прашања во врска со производот, слободно контактирајте не преку е-пошта. Ние ќе ви помогнеме на време.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата