16 x12 дрвена лента за сервирање, погодна за кујна, спална соба, дневна соба, кафе, овошје, закуски, украсни ленти за огромен капацитет

16 x12 дрвена лента за сервирање, погодна за кујна, спална соба, дневна соба, кафе, овошје, закуски, украсни ленти за огромен

Достапно за вашата нарачка
DEN 368.00
Залиха:

Мулти-сцена : Оваа дрвена лента може да се користи во кујната за да ги задржите омилените пијалоци, бисквити. Поставени на масата покрај креветот, масата за кафе и бирото може да складира какви било материјали, како што се миризливи свеќи, книги, документи, итн., За да ја одржите вашата работна маса. Практичен дизајн : Ние дизајниравме фиоката да биде 16*12*2 инчи, и опремена со вградени метални рачки, што е погодно за фаќање и носење, со што транспортот на пијалоци е побезбеден. Целокупниот дизајн исто така може да заштеди простор за вас, само застанете на страна кога не ви треба. Совршен подарок : Палетите направени од дрво од Паулоунија се светли и светли, а дрвото од дрво е јасно, што е многу погодно за украсување на домови. Исто така е совршен подарок за семејството и пријателите. Квалитет и поддршка : Ако ја добиете стоката и најдете гребнатини или прекини, ветуваме дека ќе ја вратиме или вратите стоката 100% за вас. Ако имате други прашања или прашања за време на употреба, слободно контактирајте не. Willе се потрудиме да го решиме. Среќен шопинг!. Мулти-сцена : Оваа дрвена лента може да се користи во кујната за да ги задржите омилените пијалоци, бисквити. Поставени на масата покрај креветот, масата за кафе и бирото може да складира какви било материјали, како што се миризливи свеќи, книги, документи, итн., За да ја одржите вашата работна маса. Практичен дизајн : Ние дизајниравме фиоката да биде 16*12*2 инчи, и опремена со вградени метални рачки, што е погодно за фаќање и носење, со што транспортот на пијалоци е побезбеден. Целокупниот дизајн исто така може да заштеди простор за вас, само застанете на страна кога не ви треба. Совршен подарок : Палетите направени од дрво од Паулоунија се светли и светли, а дрвото од дрво е јасно, што е многу погодно за украсување на домови. Исто така е совршен подарок за семејството и пријателите. Квалитет и поддршка : Ако ја добиете стоката и најдете гребнатини или прекини, ветуваме дека ќе ја вратиме или вратите стоката 100% за вас. Ако имате други прашања или прашања за време на употреба, слободно контактирајте не. Willе се потрудиме да го решиме. Среќен шопинг!. Дрвената послужавник за сервирање со рачки ви овозможува лесно да ги преместите вашите украсни предмети на страната на креветот, давајќи му на партнерот изненадување во животот. Може да се постави во спалната соба, дневната соба, бирото што се користи за чување на дневни потреби, итн. Акација фиока со рачки претставува рустикален, но модерен дизајн кој носи уникатен шарм во вашиот дом. Различни украси за домови : Ова е табела за центри за маса за маса за кафе, трпеза за вечера. Исто така, тоа е добар мантил за изборот за дома, трпезарија, трпезарија, дневна соба, фоаје, конзола, салон, студии и бар -маса за создавање модерен стил на украсување дома.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата