1909 T206 Боб Гуд Вашингтон сенатори VG сенатори

1909 T206 Боб Гуд Вашингтон сенатори VG сенатори

Достапно за вашата нарачка
DEN 2400.00
Залиха:

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете. Мора да има за кој било обожавател!. Одлично за секој колекционер на сенатори во Вашингтон. Ние сме #1 продавач на гроздобер картички преку Интернет, картичките на Дин има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. Едно наплата за испорака - без оглед колку картички - и повеќето нарачки испраќаат ист ден!. Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете. Мора да има за кој било обожавател!. Одлично за секој колекционер на сенатори во Вашингтон. Ние сме #1 продавач на гроздобер картички преку Интернет, картичките на Дин има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. Едно наплата за испорака - без оглед колку картички - и повеќето нарачки испраќаат ист ден!. 1909 T206 Боб Гуд Вашингтон Сенатори (Бејзбол картичка) VG сенатори. Полу-лушпите се поларна мечка (5%) и Ел Принцип де Галес (3%). СН : Т206 00 6145.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата