1955 Топпс # 8 Хал В. Смит Балтимор Ориолес Добри Ориоли

1955 Топпс 8 Хал В. Смит Балтимор Ориолес Добри Ориоли

Достапно за вашата нарачка
DEN 32.00
Залиха:

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете. Мора да има за секој обожавател на Хал В. Смит!. Одлично за секој колекционер на Балтимор Ориолес. Ние сме #1 продавач на гроздобер картички преку Интернет, картичките на Дин има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. Едно наплата за испорака - без оглед колку картички - и повеќето нарачки испраќаат ист ден!. 1955 Топпс # 8 Хал В. Смит Балтимор Ориолес (Бејзбол картичка) Добри Ориоли. Картите на Дин е основана во 2001 година од страна на Дин Ханли, колекционерски колекционер на картички и стана водечки онлајн продавач на гроздобер спортски картички и картички што не се спорти. Нашиот инвентар порасна на повеќе од еден милион гроздобер картички и имаме персонал од 14 вработени и канцелариски простор од 5000 квадратни метри во Синсинати, Охајо за да ви понуди брза и лична услуга. Дин исто така има напишано две книги за собирање гроздобер бејзбол картички. Ако ќе ни дадете можност да го заработите вашиот бизнис, ќе ви биде драго што направивте. Ние го гарантираме! SN : B55 T 02 7830.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата