1967 Топпс # 42 nyони Бусик Бостон Бруинс ПСА ПСА 8,00 Бруинс

1967 Топпс 42 nyони Бусик Бостон Бруинс ПСА ПСА 8,00 Бруинс

Достапно за вашата нарачка
DEN 6640.00
Залиха:

Оваа картичка е професионално оценета од ПСА. Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете. Мора да има за секој обожавател на nyони Бучик!. Одлично за секој колекционер на Бостон Бруинс. Ние сме #1 продавач на гроздобер картички преку Интернет, картичките на Дин има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. Оваа картичка е професионално оценета од ПСА. Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете. Мора да има за секој обожавател на nyони Бучик!. Одлично за секој колекционер на Бостон Бруинс. Ние сме #1 продавач на гроздобер картички преку Интернет, картичките на Дин има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. 1967 Топпс # 42 nyони Бусик Бостон Бруинс (хокеј картичка) ПСА ПСА 8,00 Бруинс. Картите на Дин е основана во 2001 година од страна на Дин Ханли, колекционерски колекционер на картички и стана водечки онлајн продавач на гроздобер спортски картички и картички што не се спорти. Нашиот инвентар порасна на повеќе од еден милион гроздобер картички и имаме персонал од 14 вработени и канцелариски простор од 5000 квадратни метри во Синсинати, Охајо за да ви понуди брза и лична услуга. Дин исто така има напишано две книги за собирање гроздобер бејзбол картички. Ако ќе ни дадете можност да го заработите вашиот бизнис, ќе ви биде драго што направивте. Ние го гарантираме! SN : 15 D 00 0824.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата