1972 Топпс # 109 Дејв Елмендорф Лос Анџелес Рамс Екс Рамс Тексас А & М.

1972 Топпс 109 Дејв Елмендорф Лос Анџелес Рамс Екс Рамс Тексас А & М.

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

Прикажаната слика е вистинското скенирање на картичката што ќе ја добиете. Мора да има за кој било обожавател на Дејв Елмендорф!. Одлично за секој колекционер на Рамс во Лос Анџелес. Ние сме #1 продавач на гроздобер картички преку Интернет, картичките на Дин има над 1,5 милиони спортски картички во инвентар. Едно наплата за испорака - без оглед колку картички - и повеќето нарачки испраќаат ист ден!. 1972 Топпс # 109 Дејв Елмендорф Лос Анџелес Рамс (Фудбалска картичка) Поранешен Рамс Тексас А & М. Картите на Дин е основана во 2001 година од страна на Дин Ханли, колекционерски колекционер на картички и стана водечки онлајн продавач на гроздобер спортски картички и картички што не се спорти. Нашиот инвентар порасна на повеќе од еден милион гроздобер картички и имаме персонал од 14 вработени и канцелариски простор од 5000 квадратни метри во Синсинати, Охајо за да ви понуди брза и лична услуга. Дин исто така има напишано две книги за собирање гроздобер бејзбол картички. Ако ќе ни дадете можност да го заработите вашиот бизнис, ќе ви биде драго што направивте. Ние го гарантираме! SN : ST01 03 3779.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата