1тазеро Мажите Се Лизгаат На Чевли Мокасина Со Влошки За Поддршка На Лак, Мажи Обични Чевли За Плантарен Фасциитис

1тазеро Мажите Се Лизгаат На Чевли Мокасина Со Влошки За Поддршка На Лак, Мажи Обични Чевли За Плантарен Фасциитис

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Етилен Винил ацетат единствен. Машки мокасини И Чевли За лизгање Со професионален дизајн за поддршка на лакот за да ги ублажите проблемите со стапалата, машките чевли за чамци можат да помогнат во олеснување на стресот и болката предизвикана од рамни стапала (Пронација). Ослободете Од Плантарен Фасциитис (болка во петицата и поттикнување на петицата), Ахилова Тендинитис, а Исто така И Болка во Топката на Стапалото. ПЛАНТАРЕН ФАСЦИИТИС? БОЛКА ВО ПЕТИЦАТА? БОЛКА ВО СТАПАЛОТО? НЕВРОПАТИЈА?И СЕУШТЕ САКАТЕ ДА ИМАТЕ ПАР КЛАСИЧЕН ЛИЗГАЊЕ НА ЧЕВЛИ? СО ВЛОШКАТА ЗА ПОДДРШКА НА ЛАКОТ го подобрува усогласувањето на стапалата и нозете, ја подобрува удобноста и помага во олеснување на стресот и болката предизвикана од рамни стапала (Пронација), буниони, артритис и дијабетес.ако имате болки во стапалата,но сепак сакате да имате пар удобни секојдневни модни чевли, само изберете ги нашите лофери чевли. Зошто да изберете чевли за поддршка на лак? Поради долготрајното одење, понекогаш има горлива болка во петицата или лакот на стапалото, што ме натера да не можам да одам долго за време на работата.и ми беше кажано дека можам да ја подобрам болката во нозете со избирање на пар чевли со поддршка на лакот. Можеби не сум единствениот што го има овој проблем. Дизајниран да биде вашиот омилен Секојдневен Деловен Чевел за сите прилики, Wally Free го отелотворува начинот НА живот 1 TAZERO со комбинирање на вашата страст за удобност, квалитет и мода. Изградена со потпорен систем За Флекс И Преклопување, оваа патика има високо флексибилни материјали за истегнување и максимална амортизирана влошка. Стратешките пристаништа низ страната и ѓонот создаваат вклопување што дише. Машка Пролет, Лето, Aut И Зима Четири Сезони Обични Или Облечени Чевли.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата