2 50 мм Гумени Спру База Накит Изгубени Восок Кастинг Колба Прстен Дрво Ц Стил

2 50 мм Гумени Спру База Накит Изгубени Восок Кастинг Колба Прстен Дрво Ц Стил

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

Цврсто држи Дрво 5/16 - 3/8". Доказ за истекување. Мерки 2 " во дијаметар. Ќе одговара И На Редовни и На Перфорирани Колби. Одлично За Центрифугално леење и вакум изгубени процеси на леење восок. Отпорен на истекување и ќе одговара и на обичните и на перфорираните колби. Одлично За Центрифугално леење и вакуумски изгубени процеси на леење восок; направено од природни гумени материјали и цврсто го држи дрвото 5/16" - 3/8" на своето место. Ве молиме контактирајте не со било какви прашања. Ние секогаш ги комбинираме и намалуваме трошоците за испорака по повеќе нарачки. Посетете ја нашата продавница за други одлични предмети за рафинирање и алатки за накит, како што се; Печки за Топење, Заштитна Опрема, Садови, Калапи, Печати, Клешти, Боракс и Многу Многу Повеќе! Ви благодариме За Гледање!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата