2 , fnpt x fnpt, полипропилен, y цедалка, 150 psi

2 , fnpt x fnpt, полипропилен, y цедалка, 150 psi

Достапно за вашата нарачка
DEN 1176.32
Залиха:

✅ 2 ", fnpt x fnpt, полипропилен, y цедалка, 150 psi. ✅ Големина на цевката : 2". ✅ Тип на врска : FNPT X FNPT. ✅ Материјал на екранот : 316 не'рѓосувачки челик. ✅ Макс. Притисок : 150 psi. ✅ 2 ", fnpt x fnpt, полипропилен, y цедалка, 150 psi. ✅ Големина на цевката : 2". ✅ Тип на врска : FNPT X FNPT. ✅ Материјал на екранот : 316 не'рѓосувачки челик. ✅ Макс. Притисок : 150 psi. LS200-50 y цедилка, големина на цевка 2 во, тип на врска FNPT X FNPT, материјал за куќиште полипропилен, макс. Притисок 150 psi, должина 9 7/8 in, висина 9 5/8 во, ширина 7 3/16 in, материјал на екранот 316 не'рѓосувачки челик, микрони 400, мрежа 50, материјал за заптивка EPDM, макс. Течноста на течноста. 150 степени Ф.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата