2-Пакет Е17 С11 ЛЕД Сијалица, Е17 Средна База Глобус СИЈАЛИЦА 4В Дневна Светлина 6000К,40 Вати С11 Г40 Блескаво Сијалица Замена За Биро Светилка, Кабинет, Плакарот, Не-Затемну

2-Пакет Е17 С11 ЛЕД Сијалица, Е17 Средна База Глобус СИЈАЛИЦА 4В Дневна Светлина 6000К,40 Вати С11 Г40 Блескаво Сијалица Замена

Достапно за вашата нарачка
DEN 186.56
Залиха:

400 Лумен е совршена замена за старите 40w S11 блескаво светилки. Тие многу добро се вклопуваат таму каде што се инсталирани стари светилки со блескаво светло. СИЈАЛИЦАТА S11 GRINTAGE LED е еднаква НА 40 W Incandescent.It може да заштедите околу 90% енергија за да ги намалите трошоците за електрична енергија. Температурата на бојата На Сијалицата Е 6000 K.It емитува мека светлина.Сијалицата нема да трепка како светло во стар стил bulb.So може да го заштити видот и видот на вашето семејство. Нашата сијалица со влакно има долг животен век, не треба често да ја заменувате сијалицата. До 25.000 часа работен век. Чистата Стаклена сијалица ги интегрира класичните елементи во модерните style.It може да ви обезбеди одличен визуелен празник. Одговара на стандардната основа Е17, можете директно да ја инсталирате сијалицата на светилката.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата