2 пакувања на уретански бенд видоа гуми, заменете за 14 Delta 905145 Craftsman 3AD92501 Бенд виден, вклучувајќи etет Гризли, и Powermatic, не е потребно лепило

2 пакувања на уретански бенд видоа гуми, заменете за 14 Delta 905145 Craftsman 3AD92501 Бенд виден, вклучувајќи etет Гризли,

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

【Широка апликација】 Заменски занаетчија /Делта Број Дел : 3 AD92501, 905145. Компатибилен на овие делта машини и повеќето други производители на 14 "бендови со пили : 28-141, 28-200, 28-203, 28-205, 28-206, 28 -207, 28-209, 28-216, 28-230, 28-231, 28-240, 28-241, 28-243, 28-245, 28-248, 28-248 F, 28-248 G, 28-254 , 28-255, 28-262, 28-263, 28-269, 28-270, 28-275, 28-276, 28-278, 28-280 R, 28-283, 28-285, 28-290, 28 -293, 28-299, 28-299a, 28-300, 28-303, 28-306, 28-348, 28-348 F, 28-348 G, 28-380, 28-475x. Fit for Jet JWBS-14 DXPro, JWBS-14 CS, JWBS14 OS, Grizzly G0457 G0555 G0555 P G0555 X G0580 T21005 G1019 G1019 Z & Power Matic PWBS-14, PWBS-14 CS. Лесно за инсталирање ако ги вриете прво во вода. Инсталирајте додека тие се уште се жешки и ја олеснува инсталацијата.). 【Силна функција】 Направете го вашиот бенд да ви биде потивок и измазнет со овие лесни за инсталирање на гуми. Со трајни Уретанот, нашиот замена за замена на гуми ќе ги надмине гумените гуми, давајќи ви доверба дека треба да ја извршите вашата машина во Peak Performance, без да се грижите за прекинување на времето поради неуспехот на гумите. 【Супериорен материјал】 Направен од висококвалитетен и долг живот на уретан, со силна издржливост, пукнатина и отпорност на абразија. Овие гуми за пила на опсег се дизајнирани да не се исушат, пукаат, да се истрошат или да започнат да се деформираат со текот на времето. 【Гаранција за задоволство】 УСЕХЈ е посветена на обезбедување на одлични производи и најдобра услуга за нашите клиенти. Ако не сте задоволни од производот, можете едноставно да го вратите. Ние поддржуваме 30-дневна целосна наплата за враќање и гаранција од 12 месеци. 【Широка апликација】 Заменски занаетчија /Делта Број Дел : 3 AD92501, 905145. Компатибилен на овие делта машини и повеќето други производители на 14 "бендови со пили : 28-141, 28-200, 28-203, 28-205, 28-206, 28 -207, 28-209, 28-216, 28-230, 28-231, 28-240, 28-241, 28-243, 28-245, 28-248, 28-248 F, 28-248 G, 28-254 , 28-255, 28-262, 28-263, 28-269, 28-270, 28-275, 28-276, 28-278, 28-280 R, 28-283, 28-285, 28-290, 28 -293, 28-299, 28-299a, 28-300, 28-303, 28-306, 28-348, 28-348 F, 28-348 G, 28-380, 28-475x. Fit for Jet JWBS-14 DXPro, JWBS-14 CS, JWBS14 OS, Grizzly G0457 G0555 G0555 P G0555 X G0580 T21005 G1019 G1019 Z & Power Matic PWBS-14, PWBS-14 CS. Лесно за инсталирање ако ги вриете прво во вода. Инсталирајте додека тие се уште се жешки и ја олеснува инсталацијата.). 【Силна функција】 Направете го вашиот бенд да ви биде потивок и измазнет со овие лесни за инсталирање на гуми. Со трајни Уретанот, нашиот замена за замена на гуми ќе ги надмине гумените гуми, давајќи ви доверба дека треба да ја извршите вашата машина во Peak Performance, без да се грижите за прекинување на времето поради неуспехот на гумите. 【Супериорен материјал】 Направен од висококвалитетен и долг живот на уретан, со силна издржливост, пукнатина и отпорност на абразија. Овие гуми за пила на опсег се дизајнирани да не се исушат, пукаат, да се истрошат или да започнат да се деформираат со текот на времето. 【Гаранција за задоволство】 УСЕХЈ е посветена на обезбедување на одлични производи и најдобра услуга за нашите клиенти. Ако не сте задоволни од производот, можете едноставно да го вратите. Ние поддржуваме 30-дневна целосна наплата за враќање и гаранција од 12 месеци.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата