2 пакувања панталони закачалки за заштеда на простор - 6 нивоа мулти функционални панталони за панталони за висечки панталони, шал, џин, облека - преклопување на скло

2 пакувања панталони закачалки за заштеда на простор - 6 нивоа мулти функционални панталони за панталони за висечки панталони,

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

Закалките за панталони имаат два начина на висина позиција по вашата потреба, можете да го обесувате вертикално за да заштедите 80% простор, додека хоризонталниот начин го олеснува додавањето или отстранувањето на предметите од закачалката. Мултифункционални панталони за панталони со 360 степени за вртење на вртење за лесно поставување во вашиот плакар, можете да ја ротирате куката 360 степени слободно за да запознаете различна насока за виси и складирање. Овој закачалки за заштеда на простор за облека со превртен отворен крај за лесно обесете и соблекување облека, а гумената капаче против лизгање одржувајте облека да останете безбедно без да се лизгате. Овој магичен простор заштеда на закачалки со густа лента од не'рѓосувачки челик, која е супер издржлива, отпорна на гребење и искривена, способна да издржи тешка облека без да се наведнува. 6 Ниво во една преклоплива магична закачалка е многу попрактична употреба од редовните. Не само закачалки за панталони, туку и работа мултифункционални за шал, панталони, фармерки, здолниште, крпи .. за какво било квалитетно прашање, замена или наплата е достапна без враќање откако ќе не испратите пораки. Закалките за панталони имаат два начина на висина позиција по вашата потреба, можете да го обесувате вертикално за да заштедите 80% простор, додека хоризонталниот начин го олеснува додавањето или отстранувањето на предметите од закачалката. Мултифункционални панталони за панталони со 360 степени за вртење на вртење за лесно поставување во вашиот плакар, можете да ја ротирате куката 360 степени слободно за да запознаете различна насока за виси и складирање. Овој закачалки за заштеда на простор за облека со превртен отворен крај за лесно обесете и соблекување облека, а гумената капаче против лизгање одржувајте облека да останете безбедно без да се лизгате. Овој магичен простор заштеда на закачалки со густа лента од не'рѓосувачки челик, која е супер издржлива, отпорна на гребење и искривена, способна да издржи тешка облека без да се наведнува. 6 Ниво во една преклоплива магична закачалка е многу попрактична употреба од редовните. Не само закачалки за панталони, туку и работа мултифункционални за шал, панталони, фармерки, здолниште, крпи .. за какво било квалитетно прашање, замена или наплата е достапна без враќање откако ќе не испратите пораки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата