2 пакувања Туту здолниште Еластична дама тинејџерка возрасна тул туту здолниште Кратки дами 80 -ти Туту 3 слоевит Тул Туту здолниште

2 пакувања Туту здолниште Еластична дама тинејџерка возрасна тул туту здолниште Кратки дами 80 -ти Туту 3 слоевит Тул Туту здолниште

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

100% материјал од тул. Увезени. Информации за пакетот за машини : getе добиете 2 парчиња тутус за жени во цврста боја, Tutus се изработени од квалитетен материјал од тул, кој е подуен и симпатичен; Топла белешка : За да избегнете непријатно искуство со носење, подобро ќе носите долна облека. Погодна големина : Оваа еластична здолништа за возрасни Тул Туту се дизајнирани во една големина, секоја од нив мери должина од околу 40 см/ 15,75 инчи, погоден за жени со обем на половината од 45-110 см/ 17,7-43,3 инчи, можете да ја проверите големината пред купување. Класичен и шармантен : жените од туту може да се носат под разни фустани или облечени, можете да го совпаднете со шорцеви или хеланки, погодни за забави за облекување, носии за Ноќта на вештерките, танцување, трчање, перформанси, па дури и за секојдневно носење. Лесен и еластичен : Симпатичното здолниште од туту усвојува дизајн на тули, опремено со светла боја, што ќе ве направи попривлечни; Лесната карактеристика ви овозможува флексибилно спортот, правејќи да изгледате и динамично и елегантно. Убави подароци за девојчиња и жени : Под здолништето од здолниште е соодветна сегашност за девојчиња или жени кои сакаат балет и вежбаат; Може целосно да ја покаже формата на телото на луѓето на елегантен начин, повеќето луѓе ќе ги сакаат овие практични додатоци.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата