2 парчиња дебела килибарска стаклена тегла за рачен сапун бања со масло триење бронзена пумпа од не'рѓосувачки челик, диспензерот за шишиња со тркалезни шишиња 12.

2 парчиња дебела килибарска стаклена тегла за рачен сапун бања со масло триење бронзена пумпа од не'рѓосувачки челик, диспензерот

Достапно за вашата нарачка
DEN 223.84
Залиха:

Овој дистрибутер со течен сапун со гроздобер стил ги надополнува вашиот дом, кујна и бања, без разлика дали е излитена шик, фарма, индустриска мансарда или ултра-модерна. Издржливо густо стаклено шише без олово со врвот на диспензерот од не'рѓосувачки челик. Елегантниот дизајн од 12 мл Бостон кружно шише е безбедно и еднократно. Мерки високи 7 инчи и ширина 3,3 инчи. 12 -тина - капацитет. Овој дистрибутер со течен сапун со гроздобер стил ги надополнува вашиот дом, кујна и бања, без разлика дали е излитена шик, фарма, индустриска мансарда или ултра-модерна. Издржливо густо стаклено шише без олово со врвот на диспензерот од не'рѓосувачки челик. Елегантниот дизајн од 12 мл Бостон кружно шише е безбедно и еднократно. Мерки високи 7 инчи и ширина 3,3 инчи. 12 -тина - капацитет. Овој диспендер за сапун се меша со модерни надополнувања на вашиот дом, кујна и декор за бања. Шише со стаклено стакло од килибар Бостон ви помага да ја покажете содржината и да видите колку сте останале. Издржливата пумпа за диспензери е направена со вистински метален надворешен за издржливост и е масло на триење бронзено обложена за да се заштити од корозија. Наменето за течен сапун, санитатор за раце, сапун за садови, мешавини на есенцијално масло, масла за масажа, третман на отстранувачи на дамки, лосиони, шампон, миење на устата, масло за бебиња и така натаму. Пакет со вредност од 2 капацитет : 12ounces Големина : 7 инчи висока со пумпа, шише со дијаметар од 3,3 инчи : 17 унци кога е празно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата