2 Во 1 Адаптер За Сплитер На Светлосен Приклучок е26, Конвертор На Адаптер Е26 Е27 За Стандардни LED Светилки, Конвертор На Адаптер За Двоен Приклучок Е26, Максимален 200w и 1

2 Во 1 Адаптер За Сплитер На Светлосен Приклучок е26, Конвертор На Адаптер Е26 Е27 За Стандардни LED Светилки, Конвертор На

Достапно за вашата нарачка
DEN 499.20
Залиха:

2 Во 1 Тип На Приклучок Е26 : 2 во 1 адаптер За приклучок Е26 доаѓа со бакарен контакт внатре, постабилно и поефикасно од нормалното алуминиумско јадро е компатибилно со сите стандардни LED, халогени, блескаво и CFL (Енергетски Ефикасни) светилки, совети : приклучоците се фиксни и аголот не може да се прилагоди. Детали : Тип : 2 Во 1 E26 Светлосен Приклучок Сплитер Адаптер, Макс моќност 200 W, опсег на напон 0~250 V, База : e26 база, Отпорност На Топлина : 165w, Материјал : PBT, Пакет : 3-пакет. БЕЗБЕДНОСТ ДИЗАЈНИРАН : Овој 2 во 1 Е26 Е27 Адаптер Конвертор е сертифициран, воспалителен ретардирачки ПБТ огноотпорен материјал, бакар и месинг обложен со никел, овој адаптер доаѓа во цврста конструкција, отпорен на топлина е до 200 степени. 100% безбеден од електричен пламен, без опасност од пожар. Предност : Две светилки во еден штекер, не се потребни други алатки, само една од нашите 2 Во 1 е26 приклучок адаптер може да ја зголеми осветленоста на вашата соба и да го прилагоди аголот на осветлување За вас, Идеален За спална соба, дневна соба, кујна, ходник итн. ОДЛИЧНА УСЛУГА : Целосна инспекција пред пратката на сите 2 Во 1 адаптер За приклучок Е26, 2 годишна гаранција доколку некои производи издаваат или доведуваат во прашање и 24 часа онлајн услуга за решавање на грижите на клиентите. Спецификација : : : База : е26 база тип : 2 во 1-отпорност На Топлина : 165● Опсег На Моќност : 0~200 WW Опсег На Напон : 0~250 V Материјал : PBT-сертификација : CE, Rohs-Пакет : 3-Совети за пакување : 1, опсег на Моќност 0~200 W. Ве Молиме, не користете светилки над 200 W, или штекерот може да изгори. 2.Be сигурно ќе го прекинете напојувањето Пред да започнете со инсталацијата 3. Адаптер одговара : Е26 (средна или стандардна американска сијалица)Или Е27 (Малку поголема Од Е26) 4.ако ви требаат користете ги во затворен прибор, проверете ја големината пред да купите 5.Бакарното јадро има добра спроводливост, проверете дали врската е доволно цврста за добар контакт.

Кон својствата

: Base:
E26 base
Type:
2 in 1
Heat Resistance:
165℃
Wattage Range:
0~200W
Voltage Range:
0~250V
Material:
PBT
Certification:
CE, RoHS
Package:
3-pack

Најдобри предлози во категоријата