20 Инчи Тенки 0,6 См Дредлок Екстензии Меки Рачно Изработени Синтетички Стравови СЕ Златно Кафеави Плетенки Стравови Лоци Продолжување 20 Насоки/Пакет

20 Инчи Тенки 0,6 См Дредлок Екстензии Меки Рачно Изработени Синтетички Стравови СЕ Златно Кафеави Плетенки Стравови Лоци Продолжување

Достапно за вашата нарачка
DEN 399.84
Залиха:

Материјал : Изработен од висококвалитетни увезени влакна со ниска температура, супер меки екстензии за дредови за унисекс. Карактеристики : многу бои дредлок продолжување опционално. Синтетички стравови од 20 инчи дебели околу 0,6 см, околу 3,5 гр/влакно, тенки и лесни, околу 60-80 прамени за полна глава. Поставување топла Вода : синтетичките дредови со Влакна со Ниска температура овозможуваат поставување топла вода, можете да го добиете кадравиот изглед што го сакате. Повторено натопување во топла вода, повторно ќе добиете права коса. Лесно За Инсталирање : Надградете ја јамката 1,5 см и дојдете со голема кука за капчиња дозволете вашата коса лесно да поминува низ јамката за коса, користете гумена лента за да ја поправите и може да добиете кул реге стравови. Пакување Вклучувајќи : 20 нишки синтетички стравови /пакување; 1 голем капчиња; 1 дрвен капчиња ( користете за затегнување на лабавото); гумени ленти и додатоци за коса за повеќекратна употреба; 1 случајно капаче за спиење за ноќ. 0,6 См Тенки Синтетички Дредлок Екстензии. Материјал : висококвалитетна увезена синтетичка коса со ниска температура. Должина : Околу 20 инчи, може да има мала разлика во должината поради изработката на рацете. Нова Надградба : 0,6 см тенки синтетички стравови, меки дредови, вертикални и без вкочанетост, супер тенок крај, прават да изгледате природно. Боја Изберете : 1б/Црна 4# 1б/613 613# 27/613 350# 1Б/27 27# 1Б/30 24# Зелена.Сега има 11 бои за вашиот избор, вклучувајќи единечни дредови, омбре дредови. Аозомот ќе продолжи да додава нови бои. Aosome уште изберете 20 инчен плетенки стравува дека клиентите љубов. Повеќе лесен, тежи околу 3,5 g/насоки, така што нема да се чувствува тежок дури и ако носите полна глава. 20 " Дредовите не се премногу кратки и не премногу долги. Целосни рачно изработени синтетички екстензии за коса, така што имаат мали разлики во должината, плус должината на опашката, која грубо се чува на 20 инчи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата