20 Парчиња Божиќни Листови Од Вештачка Кожа Божиќна Тема Печатена Синтетичка Кожа Сјајна Вештачка Кожа Лист Од Ткаенина Дедо Мраз Вештачка Кожа Лист ЗА Правење Бож?

20 Парчиња Божиќни Листови Од Вештачка Кожа Божиќна Тема Печатена Синтетичка Кожа Сјајна Вештачка Кожа Лист Од Ткаенина Дедо

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

Листови од вештачка кожа : еве 20 парчиња Божиќна Шема листови Од вештачка кожа за вас, со обезбедени 20 различни модели, ќе имате широк спектар на избори за да ги примените овие листови од вештачка кожа, да ја исполните вашата фантазија за изработка, а доволната количина исто така може да ја поддржи вашата потреба за споделување. Различни стилови на обрасци : имаме различни стилови на печатени листови од синтетичка кожа за вас, стил На Божиќни тематски модели како Што Се Шема На Новогодишна елка, шема на снешко, дедо Мраз и многу повеќе, биволски кариран стил како црвена и црна карирана боја, шема на карирана снегулка, стил со сјај како зелена боја на сјај и други, задоволете ја вашата дневна потреба од нас. Детали за стоката : нашите сјајни занаетчиски листови од вештачка кожа се изработени од материјал од вештачка кожа, со мазна површина, лесен за чување, издржлив за чување долго време, а секој лист мери прибл. 21 х 16 см/ 8,3 х 6,3 инчи, лесно можете да ги исечете во саканата форма и да ја нанесете. Изработка на деликатни подароци : ако планирате да направите деликатни занаети како празнични подароци за вашите пријатели, членови на семејството, девојка, колеги или луѓе што ги сакате, можете да ги однесете овие шарени листови од вештачка кожа НА САМИ, избраните дезени и светлите бои ќе ги направат вашите занаети шармантни, можете да ги измешате и со други занаети, само искористете ја вашата имагинација. За широк спектар на проекти за изработка : овие печатени листови од синтетичка кожа за САМ се убави додатоци за голем број проекти за изработка, можете да ги користите за да направите лакови за коса, чанти, рачна торба, занаети за накит, капаци за телефони, обетки, декорација на домот и други занаети за шиење крпеница.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата