20 парчиња хром 12мм Х 1.25 Резервни Навртки за Навртки на Тркалата се вклопуваат 1999 Инфинити I30 Може Да Одговара НА Бандажите НА OEM, Купувачот Треба Да Ги Прегледа специ

20 парчиња хром 12мм Х 1.25 Резервни Навртки за Навртки на Тркалата се вклопуваат 1999 Инфинити I30 Може Да Одговара НА Бандажите

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

Вкупна Должина : 1.4". Големина на конец : 12мм Х 1,25. Тип На Седиште : 60°Конус Седиште. Големина На Главата : 3/4". Вкупна Должина : 1.4". Големина на конец : 12мм Х 1,25. Тип На Седиште : 60°Конус Седиште. Големина На Главата : 3/4". Вкупна Должина : 1.4 "Големина На Конец : 12мм Х 1.25 Тип На Седиште : 60°Конусна Големина На Главата На Седиштето : 3/4" Заврши : Хром.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата