200 парчиња пролетен асортиман постави компресија за проширување на компресија извори за поправки на калем пролетен напнатост пролетен притисок комплет со кутија 2

200 парчиња пролетен асортиман постави компресија за проширување на компресија извори за поправки на калем пролетен напнатост

Достапно за вашата нарачка
DEN 206.40
Залиха:

Пролетта е изработена од челичен материјал, издржлив, висока јачина и умерена еластичност. 200 извори, лесни за употреба, со кутија за складирање за лесно складирање. Извори со различни спецификации и големини за вашите различни потреби. Широко се користи во алатки и опрема, рачни алатки, автомобили, делови, итн. Материјал : челик. Пролетта е изработена од челичен материјал, издржлив, висока јачина и умерена еластичност. 200 извори, лесни за употреба, со кутија за складирање за лесно складирање. Извори со различни спецификации и големини за вашите различни потреби. Широко се користи во алатки и опрема, рачни алатки, автомобили, делови, итн. Материјал : челик. Опис : Сосема нов и висок квалитет. Карактеристики : Пролетта е изработена од челичен материјал, издржлив, висока јачина и умерена еластичност. 200 извори, лесни за употреба, со кутија за складирање за лесно складирање. Извори со различни спецификации и големини за вашите различни потреби. Широко се користи во алатки и опрема, рачни алатки, автомобили, делови, итн. Спецификации : Материјал : челична боја : Сребрени извори Големина : Како што е прикажано Големината на полето : 22 CMX11.2 CMX3 CM (8,66 "x4.4" x1.18 ") Пакетот Вклучува : 200pcs x Спрингс Белешка : 1. Ве молиме, дозволете грешка од 1-3 см поради грешката во поради Рачно мерење. 2. Бидејќи различни компјутери различно прикажуваат бои, бојата на вистинската ставка може да варира малку од горенаведените слики, благодарам за разбирањето.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата