2008 Bowman Draft Picks & Изгледи Бејзбол Фабрика запечатена хоби кутија - восочни пакувања во водство на бејзбол

2008 Bowman Draft Picks & Изгледи Бејзбол Фабрика запечатена хоби кутија - восочни пакувања во водство на бејзбол

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Бејзбол восок пакувања. 2008 Bowman Draft Picks & Изгледите за бејзбол фабрика запечатена хоби-кутија Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, холограм нема да биде вклучен меморија. меморијали.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата