2022 Надградена станица за полначи за докинг за палуба за пареа, пристаниште за палуба со пареа 3-во-1, двојна излезна порта на USB-A 3.0 и целосна брзина 45W PD Брзо полнење USB

2022 Надградена станица за полначи за докинг за палуба за пареа, пристаниште за палуба со пареа 3-во-1, двојна излезна порта

Достапно за вашата нарачка
DEN 223.84
Залиха:

0 можат да се користат само како излез на електрична енергија, а не за пренесување на податоци. 【Совршена комбинација】 Док на пареата на пареата на пареата Бурфло се комбинира брз полнач од 45 W PD, двојни излезни порти USB-A 3. 【Двојни USB-A 3. [Белешка : Двојните излезни порти USB-A 3. Кога поврзувате два контролори, може да обезбеди посреќно искуство со игри за вас и вашиот партнер, донесувајќи двојна среќа. 【45 W PD Брза брзина на полнење за палубата со пареа】 Станицата за полначи на палубата Burflo Steuk поддржува максимално производство на моќност од 45 W, што е доволно за да ја наполни вашата палуба со пареа со целосна брзина кога е поврзана со оригиналниот полнач. [Забелешка : палубата со пареа има максимална брзина на полнење од 45 W]. 【45 W PD Брза брзина на полнење за палубата со пареа】 Станицата за полначи на палубата Burflo Steuk поддржува максимално производство на моќност од 45 W, што е доволно за да ја наполни вашата палуба со пареа со целосна брзина кога е поврзана со оригиналниот полнач. Ние всушност сме толку сигурни во перформансите на станицата за полначи на Бурфло.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата