24 листови миленичиња транспарентни налепници за резерви за книги 4 пакувања, гроздобер налепници мали естетски декорации за куршум Junk Journal Craft Art DIY Фото албум за укр

24 листови миленичиња транспарентни налепници за резерви за книги 4 пакувања, гроздобер налепници мали естетски декорации за

Достапно за вашата нарачка
DEN 107.04
Залиха:

Она што ќе го добиете пакет содржи 4 пакувања разновидни гроздобер налепници, вкупно 24 листови, 12 дизајни, 2 од секоја од нив! 24 листови мали транспарентни налепници се доволни за вашето списание, колеџ за книги за книги. Одлична сорта и сортирана според налепниците за книги во боја содржи 4 теми за гроздобер колеги, цветно растение на хартија, пеперутки сон, ефемера, ретро временски букви. Секоја тема има 6 листови, 2 од секој стилови. Тие не се пред сечење, треба да го скратите сами. Налепниците со висок квалитет-Овие налепници за белешки се изработени од квалитетен материјал за миленичиња, а не прецизни. Но, тој е безбеден, издржлив, нетоксичен и не е лесен за бледнее. Грејт за деца, возрасни, loversубители на списанија. Широка апликација-Транспарентни налепници за белешка, списание, пакување на подароци, правење картички, занаети со смола, албуми со фотографии, случаи на мобилни телефони DIY, итн. Уживајте во забавата на DIY со вашите пријатели и семејство за да го збогатите вашето слободно време. Нашата ветена услуга-сакаме да ви донесеме најневеројатни работи со производи со висок квалитет. Diuhofart обезбедува висококвалитетна услуга по продажба преку одговор на вашата е-пошта во рок од 24 часа за да се осигурате дека имате добро искуство за купување во нашата продавница. *Голема разновидност и сортирана по налепници за книги во боја содржи 4 теми за гроздобер колеги, цветно растение на хартија, пеперутки сон, ефемера, ретро временски букви. *Секоја тема има 6 листови, 2 од секој стилови. Тие не се пред сечење, треба да го скратите сами.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата