256GB USB Flash Drive и Mountид за излез за модул за синхронизација на трепкање 2, зачувајте простор и лесен држач за држачи за монтирање за безбедносна камера на отворено за тр?

256GB USB Flash Drive и Mountид за излез за модул за синхронизација на трепкање 2, зачувајте простор и лесен држач за држачи

Достапно за вашата нарачка
DEN 319.84
Залиха:

Компатибилност : Лесен флеш диск изработен од висококвалитетна легура со капацитет од 256 GB, приклучок и игра, поудобно за прегледување, споделување и преземање на локално зачувани видеа од камери на Blink Outdor. Монтирањето на wallидот на излезот е компатибилно само со модулот за синхронизација на Blink 2. Уреден и заштедете простор : Оригинален дизајн на токи, доаѓа со сопствен краток кабел и работи со оригиналниот блок за полнење. Нема повеќе неуредни жици и кабли. Дајте му на вашата домашна безбедност многу почист изглед со монтирање на модулот за синхронизација, испрскајте го приклучокот за напојување на приклучокот за wallид. Оваа компактна излез на излез го прави поелегантно и организирано. Лесна заграда за монтирање на инсталацијата : Инсталирајте го вашиот модул за синхронизација на Blink 2 за секунди. Не се потребни алатки и дупчење во вашите wallsидови. Безбедно и стабилно : Направено од висококвалитетна тврда пластика, држете го и заштитете го вашиот модул за синхронизација на трепкање 2 стабилно со дизајнот на токи. Специјален внатрешен дизајн на слот за Silcone ќе го направи приклучокот за напојување постабилен никогаш да не се грижи за тоа да испадне од wallидниот излез (модулот за синхронизација на трепкање не се вклучени.). Гаранција за квалитет : : Ние нудиме 12 месеци гаранција за квалитет на производот Ако имате какви било проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас. Willе го решиме wtihin 12 часа. Компатибилност : Лесен флеш диск изработен од висококвалитетна легура со капацитет од 256 GB, приклучок и игра, поудобно за прегледување, споделување и преземање на локално зачувани видеа од камери на Blink Outdor. Монтирањето на wallидот на излезот е компатибилно само со модулот за синхронизација на Blink 2. Уреден и заштедете простор : Оригинален дизајн на токи, доаѓа со сопствен краток кабел и работи со оригиналниот блок за полнење. Нема повеќе неуредни жици и кабли. Дајте му на вашата домашна безбедност многу почист изглед со монтирање на модулот за синхронизација, испрскајте го приклучокот за напојување на приклучокот за wallид. Оваа компактна излез на излез го прави поелегантно и организирано. Лесна заграда за монтирање на инсталацијата : Инсталирајте го вашиот модул за синхронизација на Blink 2 за секунди. Не се потребни алатки и дупчење во вашите wallsидови. Безбедно и стабилно : Направено од висококвалитетна тврда пластика, држете го и заштитете го вашиот модул за синхронизација на трепкање 2 стабилно со дизајнот на токи. Специјален внатрешен дизајн на слот за Silcone ќе го направи приклучокот за напојување постабилен никогаш да не се грижи за тоа да испадне од wallидниот излез (модулот за синхронизација на трепкање не се вклучени.). Гаранција за квалитет : : Ние нудиме 12 месеци гаранција за квалитет на производот Ако имате какви било проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас. Willе го решиме wtihin 12 часа. 256 GB USB Flash Drive и Mountидот на излезот за модул за синхронизација на трепкање 2, зачувајте простор и лесен држач за држачи за монтирање за безбедносна камера на отворено (Blink Sync Module 2 не е вклучен).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата