3-часовникот за држачи за кекс, цртан филм жирафа, слон крава зоолошка градина за забава, приказ на пловид десерт чинија украсување за свадба, настан, роденден

3-часовникот за држачи за кекс, цртан филм жирафа, слон крава зоолошка градина за забава, приказ на пловид десерт чинија украсување

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

3 -тинат штанд за торта : дијаметар на решетката за торта - 8,2in, 9,6in, 10.4in. Тоа е најдобриот избор да се прикажат колачи, кекси, бонбони, колачиња, мафини, колачи и какви било други десерти. Безбедносен материјал : Нашиот сет за приказ на торта е изработен од материјал за заштита на животната средина од храна, PP материјал; Поддржувачкиот штанд е железен метал. Стабилна база, издржлива, безбедна и сигурна. Исклучителен дизајн : Луксузна златна боја и заврши со уникатен дизајн на печатење. Овие десертски дисплеи имаат мазни површини, само користете влажна крпа за да ја избришете површината кога е потребно. Лесно за инсталирање и складирање : Само заврткајте ја плочата на штандот. Стабилен во кабинетот без да заземе простор кога не е во употреба. Погодно за складирање и носење. Мулти прилики : Овој елегантен сет на штандови за торта е совршен за да ги покаже вашите омилени колачи и десерти на која било свадба, роденденска забава, туш за бебиња, годишнина, попладневен чај и кој било друг настан или посебна пригода. 3 -тинат штанд за торта : дијаметар на решетката за торта - 8,2in, 9,6in, 10.4in. Тоа е најдобриот избор да се прикажат колачи, кекси, бонбони, колачиња, мафини, колачи и какви било други десерти. Безбедносен материјал : Нашиот сет за приказ на торта е изработен од материјал за заштита на животната средина од храна, PP материјал; Поддржувачкиот штанд е железен метал. Стабилна база, издржлива, безбедна и сигурна. Исклучителен дизајн : Луксузна златна боја и заврши со уникатен дизајн на печатење. Овие десертски дисплеи имаат мазни површини, само користете влажна крпа за да ја избришете површината кога е потребно. Лесно за инсталирање и складирање : Само заврткајте ја плочата на штандот. Стабилен во кабинетот без да заземе простор кога не е во употреба. Погодно за складирање и носење. Мулти прилики : Овој елегантен сет на штандови за торта е совршен за да ги покаже вашите омилени колачи и десерти на која било свадба, роденденска забава, туш за бебиња, годишнина, попладневен чај и кој било друг настан или посебна пригода. Добра вест за попладневните loversубители на чајот Уникатниот дизајн на печатење го прави попладневниот десерт да изгледа поелегантен и модерен. Можете да го користите за да уживате во прекрасен попладневен чај и да поминете пријатно попладне со пријателите. Уживајте во вашиот слободен живот, дизајнот на тристепената структура може да држи десерти како што се колачи, сендвичи и овошје. Деликатниот прибор за јадење изгледа повеќе премија. Уживајте во вкусна храна со семејството и пријателите со среќно расположение. Совршено за секоја пригода идеална за сите видови на настани и забави, како што се свадба, ангажман, роденденска забава, попладневна забава за чај, туш за бебиња, дипломирање, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, прославата на Божиќната годишнина или за украсот за домови. Спецификации : 3-тина големина : 8.2in, 9.6in, 10.4in (21cm, 24cm, 27cm) Висина : 12.5in/31,7cm Тежина : 2.2lb Материјал : Пластичен пакет вклучува : 1 × 3-ниво на торта.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата