3 компјутерски перничиња за прицврстување на рамената на рамото и капаците на лентите за ракави се лизгаат за шетачи за детски деца со пејг и/или делови за замена на

3 компјутерски перничиња за прицврстување на рамената на рамото и капаците на лентите за ракави се лизгаат за шетачи за детски

Достапно за вашата нарачка
DEN 1078.40
Залиха:

Само 1 пар на зафат само. Овие решетки за рачки се совршен додаток за вашата истрошена лента за рачки/потпирач за рака. Димензии : 5 "H x 4,5" W (кога е целосно отворено) 5 "H x 2" W (кога е целосно затворен). Дали вашиот потпирач за рака се искина и излупи од нормалното абење или го изгуби зафат?. Материјал : ткаенина Ева+Оксфорд. Овие решетки за рачки се совршен додаток за вашата истрошена лента за рачки/потпирач за рака. Само 1 пар на зафат само. Овие решетки за рачки се совршен додаток за вашата истрошена лента за рачки/потпирач за рака. Димензии : 5 "H x 4,5" W (кога е целосно отворено) 5 "H x 2" W (кога е целосно затворен). Дали вашиот потпирач за рака се искина и излупи од нормалното абење или го изгуби зафат?. Материјал : ткаенина Ева+Оксфорд. Овие решетки за рачки се совршен додаток за вашата истрошена лента за рачки/потпирач за рака. Овие решетки за рачки се совршен додаток за вашата истрошена лента за рачки/потпирач за рака.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата