3 Ниво на кукавички штанд Кула Кула Кула Држач за десерт Дрво дрво за забави Настани декор, лотос цвет розов цветен гроздобер

3 Ниво на кукавички штанд Кула Кула Кула Држач за десерт Дрво дрво за забави Настани декор, лотос цвет розов цветен гроздобер

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

✿dimension - Дијаметрите на плочите се 8,2 "(21 см), 9,4" (24 см), 10,6 "(27 см). Севкупната висина е 12" (32 см), има приближно 18 стандардни чаши. - Материјал - Изработено од пластична заштита на животната средина од одделение за храна, еднократно и лесна за чиста, лесна и лесна за движење наоколу. Средниот столб е изработен од метал, што ја прави целата заграда посилна. ✿ Феации - Секој може лесно да се собере, удобен за чување и носење. 3 Ниво торта стојат за прикажување храна за забави, како што се кекси, колачиња, бонбони, тесто, закуски, крофни, сирење, крекери и други третира. ✿occaision - класичен натпревар во боја на злато со сè. Тоа е совршена декорација за свадба, ангажман, роденденска забава, попладневен чај, туш за бебиња, дипломирање, летен чај, Ноќта на вештерките, Денот на благодарноста, Божиќ итн. Плочата на слика што ви се допаѓа! Ова е бесплатна персонализирана услуга, само испратете ни ги сликите што ви се допаѓаат. Ако имате какви било прашања пред да го набавите или по приемот на производот, можете да ни кажете. Doе дадеме се од себе за да го решиме вашиот проблем и ние би сакале да ги слушнеме вашите предлози додека се обидуваме да направиме подобро.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата