[3-пакет] За Оган 7 Детско издание-Заштитник на матниот екран на SuperGuardz®, анти-прсти, анти-гребење, анти-меч

[3-пакет] За Оган 7 Детско издание-Заштитник на матниот екран на SuperGuardz®, анти-прсти, анти-гребење, анти-меч

Достапно за вашата нарачка
DEN 105.44
Залиха:

Заштитник на анти-сјај/мат екран ги минимизира рефлексиите и сјајот, ја подобрува видливоста во светли околини и се спротивставува на отпечатоците од прсти. Лесна инсталација против меурче : Направено од највисок квалитет на повеќеслојни оптички одделенија јапонски миленичиња со миленичиња со лепила против меурчиња. Анти-крик : Специјална обвивка отпорна на гребење за да го заштитите вашиот уред од дневни гребнатини, прашина, гребење и нормални знаци на абење. Вистински допир и висока чувствителност : Нема мешање во екранот на допир и не обезбедува беспрекорна точност на екранот на допир. Компатибилност : конкретно дизајнирано и прецизно намалување за оган 7 детски издание (7 “, издание за 2015 година). Супергарц гаранција за замена на животниот век на ризик. 100% гаранција за задоволство. и се спротивставува на отпечатоците од прсти. Лесна инсталација против меурче : Изработено од највисок квалитет на повеќеслојно оптички одделение јапонски миленичиња со лепила против меурчиња. Анти-гребење : специјална обвивка отпорна на гребење за да го заштитите вашиот уред од дневни гребнатини, прашина, гребење , и нормални знаци на абење. Вистински допир и висока чувствителност : Нема мешање во екранот на допир и не обезбедуваат беспрекорна точност на екранот на допир. Компатибилност : конкретно дизајниран и прецизен пресек за издание на деца 7 деца (7 “, издание за 2015 година). Гаранција за замена на животниот век на живот без ризик. 100% гаранција за задоволство. Super Guard Z screen protectors are made from highest quality optical grade film, which consists five layers : (1) Anti finger print coating, (2) Anti scratch coating, (3) Optical PET layer (4) Silicone gel layer that ensures bubble free installation, (5) Заштитна лагер. Карактеристики : Изработено од инсталацијата на миленичиња за миленичиња со највисок квалитет на миленичиња е многу едноставна, лепила против меурчиња за лесна инсталација УВ заштита : Го намалува напрегањето на очите предизвикано од ЛЦД-екранот траен анти-сјај анти-сјај/мат : Намалете го сјајот на екранот под силен Извори на светлина отпорни на ознаки за прсти и маснотии Ултра мазна површина : Подобрете го искуството и користењето на екранот на допир и карактеристиките на стилот нема остатоци кога се отстранува пакетот вклучуваат : [3-Pack] Премиум со висок квалитет на екран за инсталирање на екран (марамчиња за чистење + картичка за измазнување) Гаранција за доживотно време : Во Супергварц, стоиме зад нашите производи со гаранција за живот. Тоа значи, без оглед колку долго сте го користеле, ние ви нудиме брза, замена или поврат на метеж, ако : производите на Super Guardz се гарантирани на сопственикот против производство на дефекти (на пр., Меурчиња или производот не одговара на вашите уреди) Производите на Super Guardz наидуваат на абење/солза/гребнатини под услови на нормална употреба (без вклучување на оштетување предизвикано од капки).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата