30 парчиња м4 половина тркалезна глава железо занишани заглавија на цврстиот ритам за ритам на ритам, ритверт хит на рит-ритгзит gb867 18мм-40мм должина

30 парчиња м4 половина тркалезна глава железо занишани заглавија на цврстиот ритам за ритам на ритам, ритверт хит на рит-ритгзит

Достапно за вашата нарачка
DEN 451.04
Залиха:

Должина на стеблото : M4x35mm. Материјал : железо. Е прилагодено : да. Број на модел : WGHHGIQUQGH28962867892762 WOIHWJHWOJHWOJ. Снабдување со DIY : Електрични. Должина на стеблото : M4x35mm. Материјал : железо. Е прилагодено : да. Број на модел : WGHHGIQUQGH28962867892762 WOIHWJHWOJHWOJ. Снабдување со DIY : Електрични. 30pcs m4 половина тркалезна глава железо завртки тава заглавие цврсти рит-рит-ритам на ритам ритам GB867 18mm-40mm Специфики за должина на должина : Материјал : Испратено : Дајмодел Број : whhgiquuqgh28962868667892762woihwjhwojhwojdiy supplies : Electikal.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата