30 парчиња Патриотска starвезда привлечност на ноктите, 3Д легури Rhinestones Црвено сина сребрена starвезда за нокти накит за жени

30 парчиња Патриотска starвезда привлечност на ноктите, 3Д легури Rhinestones Црвено сина сребрена starвезда за нокти накит

Достапно за вашата нарачка
DEN 158.40
Залиха:

3Д -starвездени шарми на ноктите : getе добиете шарми на ноктите од 30 парчиња starвездички разновидни во црвено бело сино 3 бои, 10 парчиња по боја, совршени за создавање на вашите уникатни патриотски стилови на нокти. Gemвезден скапоцен камен за нокти : Патриотските привлечности на ноктите се изработени од трајна легура, лесна, компактен и нежен, применувајќи го за да ги направите вашите нокти шармантни и модерни. Artвездена уметност на ноктите : Како класични привлечности со црвена сина бела starвезда за ноктите, може да се држи на ноктите, исто така како додатоци за зајаче на DIY вашиот случај на телефони на 4 -ти јули, честитки, занаетчиски книги и сл. Ноктите на DIY Star : gemsвездите за камења за нокти се погодни за природни, вештачки нокти, акрилни нокти. Совршен за професионален салон за нокти или домашен нокти DIY. Може да комбинирате друг накит за нокти/ринезон за да го DIY вашиот посакуван дизајн на ноктите на Денот на патриотска независност. Методи за употреба : Прво, нанесување на лепак на површината на ноктите според големината на шармите на starвездите, да ги поправите привлечностите на ноктот и да го осветлите 3 минути, конечно нанесете ја запечатувачот. 3Д -starвездени шарми на ноктите : getе добиете шарми на ноктите од 30 парчиња starвездички разновидни во црвено бело сино 3 бои, 10 парчиња по боја, совршени за создавање на вашите уникатни патриотски стилови на нокти. Gemвезден скапоцен камен за нокти : Патриотските привлечности на ноктите се изработени од трајна легура, лесна, компактен и нежен, применувајќи го за да ги направите вашите нокти шармантни и модерни. Artвездена уметност на ноктите : Како класични привлечности со црвена сина бела starвезда за ноктите, може да се држи на ноктите, исто така како додатоци за зајаче на DIY вашиот случај на телефони на 4 -ти јули, честитки, занаетчиски книги и сл. Ноктите на DIY Star : gemsвездите за камења за нокти се погодни за природни, вештачки нокти, акрилни нокти. Совршен за професионален салон за нокти или домашен нокти DIY. Може да комбинирате друг накит за нокти/ринезон за да го DIY вашиот посакуван дизајн на ноктите на Денот на патриотска независност. Методи за употреба : Прво, нанесување на лепак на површината на ноктите според големината на шармите на starвездите, да ги поправите привлечностите на ноктот и да го осветлите 3 минути, конечно нанесете ја запечатувачот. 30 парчиња патриотски starвездички привлечности, 3Д легури на ригинестони црвено сина сребрена starвезда за нокти накит за жени DIY нокти декорација.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата