300 празни картички за индекс со кутија за складирање - изработени во САД од Дебра Дејл Дизајнс - 4 x 6 90# Индекс Notecards - Управувани со единечни дупки, шест прстени, бои и в

300 празни картички за индекс со кутија за складирање - изработени во САД од Дебра Дејл Дизајнс - 4 x 6 90 Индекс Notecards

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

Креаторот и персоналот на Дебра Дејл Дизајнс прават сопствени печатени производи за хартија повеќе од 35 години во Северна Калифорнија. Ние го искористивме тоа искуство и го применивме за правење производи за врвен квалитет за студенти, наставници, мали бизниси и занаетчии. Ние работиме директно со нашите американски мелници за хартија во извори тешко да пронајдат чаршафи за дизајни од еден вид. Сè што продаваме е направено во нашиот производ за производство, кој ве уверува во производ за врвен квалитет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата