30мм LED светлосен светло за лакот/моментално водоотпорен метален притисок на копчето 3V 5V 6V 12V 24V 220VRED сино зелено жолто бело -

30мм LED светлосен светло за лакот/моментално водоотпорен метален притисок на копчето 3V 5V 6V 12V 24V 220VRED сино зелено жолто

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

Боја : бела, напон : 3 V, големина : фиксација само-заклучување. Материјал : легура. Тип на прекинувач : Прекинувач за копче за притискање. Гаранција : 1 година. Сертификација : CCC, CE. Боја : бела, напон : 3 V, големина : фиксација само-заклучување. Материјал : легура. Тип на прекинувач : Прекинувач за копче за притискање. Гаранција : 1 година. Сертификација : CCC, CE. Спецификации на артикалот : Материјал : Алуминиумска стискање Тип : Превртување на копчето за копче : 1 Годишно : CCC, CEORIGIN : Chinland Chinaitem Тип : прекинувачи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата