312 Мотор одговара 2001-2005 Шеви Шевролет Хром Тркало И/Фендер Трим ЛАЈСНИ 4PC 2002 2003 2004 01 02 03 04 05

312 Мотор одговара 2001-2005 Шеви Шевролет Хром Тркало И/Фендер Трим ЛАЈСНИ 4PC 2002 2003 2004 01 02 03 04 05

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Оваа ставка е сосема нова и доаѓа со 5-ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА!. Ова се флексибилни пластични парчиња што ги ставате на бунарите на браникот/тркалата. Парчињата имаат 3м-леплива лента на грбот. Од вас ќе се бара да ги исечете лајсни до должината на бунарите на тркалата (може да се направи со ножици). Во спротивно, само излупете и залепете. Ќе добиете 4 лајсни. Секое обликување е широко 5/8 инчи и долго 72 инчи (6 стапки). ВЕ МОЛИМЕ ИЗМЕРЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ И ПОТВРДЕТЕ ДЕКА ОВИЕ ГОЛЕМИНИ ЌЕ ОДГОВАРААТ. Само ДВА комплети од нив останаа на залиха. Купете сега додека можете!. Овие висококвалитетни парчиња се направени од флексибилна абс-пластика. Тие се обезбедени за вашиот автомобил користејќи водечка технологија ЗА 3М лепило во индустријата, така што се што треба да направите е да излупите и залепите. Тие се отстранливи во случај кога некогаш сакате да ги соблечете. Овие лајсни доаѓаат со 5-ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА која гарантира дека лајсните нема да се чипсуваат, пукаат, оцрнуваат, лупат или паѓаат. Ако имате какви било проблеми со трим во текот на следните 5 години, НИЕ ЌЕ ГИ замениме БЕСПЛАТНО!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата