3300-3229 - OEM ја надгради замената за моторот на вентилаторот Luxaire

3300-3229 - OEM ја надгради замената за моторот на вентилаторот Luxaire

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Ова е сосема нов мотор на вентилатор OEM. Дел за замена на OEM со врвен квалитет!. 1/2 КС. 230 Волт. 1075 вртежи во минута. Ова е сосема нов мотор на вентилатор OEM. Дел за замена на OEM со врвен квалитет!. 1/2 КС. 230 Волт. 1075 вртежи во минута. Ова е сосема нов мотор на вентилатор OEM.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата