36,2 инчи големи кружни меки килими шуми, симпатични животни расадник плејматски килим за деца кои играат соба спална соба дневна соба дома декоративен килим

36,2 инчи големи кружни меки килими шуми, симпатични животни расадник плејматски килим за деца кои играат соба спална соба дневна

Достапно за вашата нарачка
DEN 559.84
Залиха:

Material Материјал за промиум : Пена Во средина, горниот слој е изработен од висококвалитетен полиестер, пластични точки на задниот дел за спречување на лизгање. Карактеристики на килимот : оваа тркалезна дневна соба што лежи душек е многу издржлив, пропустлив, отпорен на избледи, супер апсорбиран, мек допир, доволно голем за деца кои играат или се искачуваат. Soction ✔stylish Model : Една страна, уникатен, специјален, модерен дизајниран образец за декорација на дневна соба за дома. Method Метод на грижа : Лесен за чистење, користејќи крпа за чистење, машина за перење, овој килим за расадник ќе биде преклопен за лесен превоз, ве молиме бидете сигурни дека набори ќе исчезнат по неколку часа. Ausеларна функција : Овој играч е прекрасен декоративен килим за деца кои играат соба, училиште, градинка, расадник, дневна соба, соба за игри, спална соба, влез. Областа килим е дел од нашиот дневен стандард за декорација Една големина : Дијаметарот е игл 3 стапки / 36,2 инчи / 92 см со висок квалитет на материјал : Средната пена е многу мека и пријателска за кожата, може да ја ослободи болката на нозете лесна за чистење : машина Избришете го, избришете го или ставете го во пакетот Сонце вклучува : 1 површина килим.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата