3д Дијамантски Шарм На Нокти Во Форма НА Срце Љубов На Денот На Вљубените Кристали За Нокти Кристални Скапоцени Камења Столпчиња За Нокти Златна Легура Голем Дијам?

3д Дијамантски Шарм На Нокти Во Форма НА Срце Љубов На Денот На Вљубените Кристали За Нокти Кристални Скапоцени Камења Столпчиња

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

●Висококвалитетен Материјал● : скапоцените камења за шајки за Нокти со 6 бои кои се изработени од висококвалитетен стаклен кристал и нерѓосувачка легура, се нетоксични, невкусни, безбедни и не иритирачки за кожата. Користење на високо-технолошки метал слој технологија не може да исчезнат за долго време. Исто така, стаклениот кристал може да прекрши различни трепкања под различни агли и да блесне како кристал. €3 D Фенси Дизајн Q : 3d столпчиња за кристали за нокти се дизајнирани Во Форма на Срце со љубовно писмо, нежен и живописен дизајн, совпаѓањето со светла боја е лесно да додадете повеќе жешки и шармантни на украсите на вашите нокти. ●Лесен За Употреба : Без разлика дали сте почетник или професионалец во уметноста на ноктите, украсите за уметност на ноктите може лесно да се користат и да ви заштедат многу време. ноктите материјали за нокти се лесни за употреба на природни нокти и лажни совети за нокти за да создадете свој сјај и уникатна уметност за нокти. ①Пакетот Вклучува : има 30 парчиња шарм за нокти за нокти со 6 бои и 1 мала проѕирна кутија во пакувањето. Голема количина мешани украси за пеперутки ќе ги задоволат вашите различни потреби за вашите дневни потреби за уметност на ноктите и занаетчиството "НАПРАВИ САМ". ●Широк Спектар На Апликации● : додатоците за уметност за нокти во облик на срце не само што можат совршено да одговараат на кој било од нашите неверојатни маникир самостојно, туку се и многу погодни за разни дизајни НА занаети, како што се правење тамблери, футроли за мобилни телефони, ленти за коса, бележници, паричници, занаети САМИ, изработка на накит или други украси итн.погоден за денот на Вљубените или фестивалот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата