3Д украс за украсување на легури за украсување на лакови за лак за лакови за нокти на легури, украси за украси за занаети за занаети Акрилна смола нокти -

3Д украс за украсување на легури за украсување на лакови за лак за лакови за нокти на легури, украси за украси за занаети за

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Боја : 03. Пакетот вклучува : 1 кутија за привлечност на нокти Белешка : Ве молиме, дозволете грешки од 1-2 см поради рачното мерење, проверете дали не ви пречи пред да нарачате. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ootdty. Светли, прекрасни и шармантни бои ќе ве направат попривлечни. Декорацијата за уметност на лак за нокти е изработена од метал кој е мазен и нема да му наштети на вашата кожа. Боја : 03. Пакетот вклучува : 1 кутија за привлечност на нокти Белешка : Ве молиме, дозволете грешки од 1-2 см поради рачното мерење, проверете дали не ви пречи пред да нарачате. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ootdty. Светли, прекрасни и шармантни бои ќе ве направат попривлечни. Декорацијата за уметност на лак за нокти е изработена од метал кој е мазен и нема да му наштети на вашата кожа. Карактеристики : Ootdty светли, прекрасни и шармантни бои ќе ве направат попривлечни. Декорацијата за уметност на ноктите е изработена од метал кој е мазен и нема да му наштети на вашата кожа. Искусен за маникир и дизајн на DIY, лесно украсете ги ноктите, природните нокти, вештачките нокти , acrylic fake nails.Not only can be used to decorate nails, but also crafts, clothes, shoes, jewelry, cell phones, card making, computers, DIY crafts, bags, wedding dresses, books, guitars, mugs, tablets, heels, Се шири табела и повеќе. Што ќе добиете : ќе добиете 1 кутија украси за уметност на ноктите, доволно количина за да ги задоволите вашите различни потреби. Спецификации : Материјал : Металтип : 01/02/03box Големина : Прибл. 5x13cm/1.96x5.11 Inchpackage Вклучува : 1 кутија за нокти CHARMSNote : Ве молиме, дозволете грешки од 1-2 см поради рачното мерење, проверете дали не ви пречи пред да нарачате. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. & Декорација.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата