3drose-Kultjers Навестување На Музиката - нејзината моја партија Ќе плачам ако сакам-Може Поладно Шише Заврши

3drose-Kultjers Навестување На Музиката - нејзината моја партија Ќе плачам ако сакам-Може Поладно Шише Заврши

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

Стилски Може Поладна Обвивка-Големина 10, 5х4, 5 инчи. Чувајте го вашиот пијалок изолиран и вашите раце заштитени. Мојата забава ќе плачам ако сакам лесно се прилагодува и ќе собере лименки и шишиња од 12 до 24 мл. Чувајте го вашиот пијалок изолиран додека ги одржувате рацете удобни. 3дроза Може Поладна Обвивка За Шишиња е машина и рачно се пере, сликата е видлива од двете страни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата