3drose mug_193260_1 Јас ги правам сите свои керамички кригла, 11-унца

3drose mug_193260_1 Јас ги правам сите свои керамички кригла, 11-унца

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

Направено од бела керамика. Слика отпечатена од обете страни. Заврши со висок сјај. Достапно во 11 мл. и 15 мл. Не содржи олово. Направено од бела керамика. Слика отпечатена од обете страни. Заврши со висок сјај. Достапно во 11 мл. и 15 мл. Не содржи олово.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата