3dRose Симпатична Морски Коњ Тетоважа Стил Во Сина И Сива-Ватенка Плоштади

3dRose Симпатична Морски Коњ Тетоважа Стил Во Сина И Сива-Ватенка Плоштади

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

Квадратни димензии( во инчи) : 6 л х 6 В, димензии на сликата (во инчи) : 4 л х 4 В. 100% полиестер; сликата е мека за допир. Произведено во САД. Рабовите имаат розово намалување на смолкнување. Сликата нема да исчезне со перење. Сликата не е пренос, дел од материјалот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата